נולדתי בשנת 1984 בירושלים וגדלתי בבית חרדי, בת יחידה בין 4 בנים. בגיל 13 בעקבות מוות פתאומי, התייתמתי מאבי. כל תחשות הקושי והצער על יתמותי המוקדמת הבעתי באופן מיידי על ידי צביעה בצבעים עזים.

 

סיימתי 12 שנות לימוד בבי"ס "בית יעקב" בגאולה שבירושלים, וסיימתי תעודת הוראה בסמינר ב"בנות ישראל". בגיל 20 נישאתי. בעלי לומד ב"כולל" ועוסק בתחום תשמישי קדושה.

 

 כשבגרתי העיסוק בציור כתחביב הפך לעיסוק רציני, מקצועי ועמוק יותר. במשך יותר מחמש שנים למדתי ציור בבית הספר ''תפארת'' בהנהלת ריקי יקבוביץ, והשתלמתי אצל מורות שונות לציור. אני מציירת בשמן, במגוון סגנונות אך מתמקדת בסגנון הציור האבסטרקטי והאימפרסיוניסטי.

 

כיום אני משלבת את העיסוק ביצירה אומנותית עם התפקיד של גידול המשפחה. הציור מעניק לי כוחות ואנרגיות המשפיעות על כל היצירות שלי. 

 

 הצורך שלי בציור נובע מהשאיפה להביע ולהקצין את העוצמה והתרחשות שביצירה האלוקית.


 אני מאמינה כאישה חרדית, שדרך הציור הנובע מתוך עולמי הפנימי, אני יכולה להביע את ההתרחשיות האנושיות. מטרתי היא להקרין אותן למרחב הסביבתי שלי.

 

"חגיגה של צבעים"

הסדרה החדשה "חגיגה של צבעים" (ראו תמונות מצורפות) הוא ביטוי לעושר הסביבתי שבה אנחנו חיים, בתוך עולם מלא צבע והתפעלות. הצבע הוא המפתח להבנת עצמנו במישורים העמוקים ביותר, כי לכל צבע יש תדר ויש מסר סמוי או גלוי. לכאורה מדברים יומיומים אפשר להתעלם, אך אני רואה בהם את הקסם המוביל את האומן ליצור בטכניקות מקצועיים ובסגנונות שונים. בהתפרצות בצבעים עזים וחמים, המביעים את ההוד והקסם של העולם הנפלא בו אנו חיים.

מירי שקד - ציור

     052-7620066     דוא"ל     אודות     
דף הביתאודותמכירת אמנותגלריית אמניםתערוכותגלריה וירטואליתתערוכות קודמותצור קשר